Studenci z Aresztu Śledczego w Lublinie współautorami artykułów naukowych

Centrum Studiów KUL działające przy Areszcie Śledczym w Lublinie nie tylko wspiera rozwój intelektualny swoich studentów, ale także otwiera przed nimi drzwi do profesjonalnej prasy naukowej. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami, których współautorami są właśnie studenci - osadzeni, co dowodzi ich potencjału i równych szans na osiągnięcie sukcesu naukowego.

• M. Kalinowski, I. Niewiadomska, K. Jurek, R. Rachuba, W. Remijasz, "The Perception of Sources of Self-Efficacy and the Intensity of the Dimensions of Attitude Towards Functioning in Conditions of Freedom in Individuals Serving a Sentence of Imprisonment", Teka Komisji Prawniczej PAN Oddział w Lublinie, vol. XVII, 2024, no. 1, pp. 93-105 (cały artykuł znajdą Państwo tutaj)
  • A. Gęca, M. Mikołajczak, M. Kalinowski, B. M. Nowak, I. Niewiadomska, Postawy wobec agresji a spostrzeganie źródeł własnej skuteczności u więźniów, Law Education Security, nr 122, Warszawa 2024 (artykuł można pobrać tutaj)

ikona