Aktualności / Wydarzenia
Spotkania wydziałowe i kierunkowe dla studentów I roku
2 października 2023 roku
Godz. 9.00 - Msza św. w Kościele Akademickim KUL
WYDZIAŁ TEOLOGII
- Teologia B (stacjonarne jednolite magisterskie)
- Nauki o rodzinie (stacjonarne I stopnia)
- Nauki o rodzinie (stacjonarne II stopnia)
godz.11.00, s. GG-107 AB (Gmach Główny, Al. Racławickie 14)
*******************************************************************
WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTARCJI
- Prawo (stacjonarne jednolite magisterskie)
- Prawo kanoniczne (stacjonarne jednolite magisterskie)
- Administracja (I i II stopnia)
- European Studies (I stopnia)
godz. 13.00, s. CTW-408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
*******************************************************************
WYDZIAŁ FILOZOFII
- Filozofia (stacjonarne I stopnia) – godz. 11.00, s. GG-208 (Gmach Główny, Al. Racławickie 14)
- Kognitywistyka (stacjonarne I stopnia) – godz. 11.00, s. C-220 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Sztuczna inteligencja (stacjonarne I stopnia) – godz. 11.45, s. GG- 208 (Gmach Główny, Al. Racławickie 14)
- Applied Anthropology (stacjonarne I stopnia) – godz. 11.45, s. C-603 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczno-Społeczne (stacjonarne I stopnia ) – godz. 11.45, s. C-220 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
*******************************************************************
WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH
Spotkanie studentów I roku Wydziału Nauk Humanistycznych z Kolegium Dziekańskim odbędzie się 2 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali CTW-113 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14).
- Edytorstwo (I stopnia) - godz. 13.00, s. CN-202 (II piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Filologia angielska (I stopnia) - godz. 13.00, s. CTW-113 (I piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Filologia angielska (II stopnia) - godz. 13.00, s. CTW-204 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Germanistyka (I stopnia) - godz. 13.00, s. CTW-202 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Filologia germańska (II stopnia) - godz. 14.00, s. CTW-202 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Filologia klasyczna (I i II stopnia) - godz. 13.00, s. GG-370 (III piętro, Gmach Główny Al. Racławickie 14)
- Filologia polska (I stopnia)- godz. 13.00, s. CN-204 (II piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Filologia polska (II stopnia) – godz. 13.30, s. CN-204 (II piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Romanistyka (I stopnia) - godz. 13.30, s. CTW-216 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Filologia romańska (II stopnia) - godz. 14.30, s. CTW-216 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Hispanistyka (I stopnia) - godz. 13.00, s. CTW-217 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Hispanistyka (II stopnia) - godz. 14.00, s. CTW-217 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Italianistyka (I stopnia) - godz. 13.00, s. CTW-220 (II piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Italianistyka (I stopnia, grupa hybrydowa) - godz. 14.15, – MS TEAMS
- Historia (I stopnia) - godz. 13.00, s. CN-104 (I piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Historia (II stopnia) - godz. 14.00, s. CN-104 (I piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14
- Historia sztuki (I stopnia) - godz. 13.00, s. GG-243 (II piętro, Gmach Główny, Al. Racławickie 14)
- Historia sztuki (II stopnia, grupa hybrydowa) – godz. 15.50, MS TEAMS
- Humanistyka cyfrowa (II stopnia) – godz. 13.00, s. CN-205 (II piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Lingwistyka stosowana (I stopnia) – godz. 13.00, s. CN-106 (I piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Lingwistyka stosowana (II stopnia) – godz. 14.00, s. CN-106 (I piętro, Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14)
- Muzykologia (I stopnia) – godz. 13.00, s. C-1038 (X piętro, Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Muzykologia (II stopnia) – godz. 14.00, s. C-1038 (X piętro, Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14
- Sinologia (I stopnia) – godz. 13.00. CTW-104 (I piętro, Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
*******************************************************************
WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH
- Dziennikarstwo i komunikacja społeczna – grupa w języku angielskim (stacjonarne I stopnia)
- Stosunki międzynarodowe – grupa w języku angielskim (stacjonarne II stopnia)
godz. 11.00 - 12.00, s.CTW-114 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
- Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (stacjonarne I i II stopnia) – część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 12.15, s. C-543 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Zarządzanie (stacjonarne I i II stopnia) – część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 13.30, s. C-543 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Kryminologia (stacjonarne I i II stopnia)
- Socjologia (stacjonarne I i II stopnia) część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14) część II (odbiór legitymacji): godz. 12.15, s. C-544 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Coaching i doradztwo kariery (stacjonarne I stopnia) - część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 13.15, s. CTW-114 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14),
- Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie) - specjalność psychologia biznesu i przedsiębiorczości - część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 12.15, s. C-545 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Psychologia (stacjonarne jednolite magisterskie) - specjalność psychologia wspierania jakości życia - część I: godz. 11.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Alk. Racławickie 14), ), część II (odbiór legitymacji): godz. 14.00, s. C-544 i C-545 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Ekonomia (stacjonarne I i II stopnia) - część I: godz. 12.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 13.15, s. C-546 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Bezpieczeństwo narodowe (stacjonarne I i II stopnia)
- Stosunki międzynarodowe (stacjonarne I i II stopnia)
część I: godz. 12.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 13.15, s.C-543 (Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
- Pedagogika (stacjonarne I i II stopnia)
- Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (stacjonarne jednolite magisterskie)
- Pedagogika specjalna (stacjonarne jednolite magisterskie)
część I: godz. 12.00, s. CTW – 408 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14), część II (odbiór legitymacji): godz. 13.15, s. CTW-114 (Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14)
FILIA KUL W STALOWEJ WOLI
- Bezpieczeństwo narodowe (I stopnia- grupa studiująca w Filii)
3 października 2023 r. – wtorek godz. 9.00, budynek dydaktyczny przy ul. Kwiatkowskiego 3a, s. 001,
godz. 10.00 – Msza święta w kościele pw. św. Jana Pawła II (ul. Ofiar Katynia 8).
*******************************************************************
WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH
- Architektura Krajobrazu (stacjonarne I stopnia) - godz. 11.30, s. WMP-505 (ul. Konstantynów 1H)
- Informatyka (stacjonarne I stopnia) - godz. 11.00, s. WMP-21 (ul. Konstantynów 1H)
- Informatyka (stacjonarne I stopnia) - grupa w języku angielskim - godz. 12.00, s. WMP-118 (ul. Konstantynów 1H)
- Informatyka (stacjonarne II stopnia) - godz. 18.00, s. WMP-118 (ul. Konstantynów 1H)
*******************************************************************
WYDZIAŁ MEDYCZNY
- Pielęgniarstwo (stacjonarne I i II stopnia)
- Położnictwo (stacjonarne I stopnia)
- Kierunek lekarski (stacjonarne jednolite magisterskie)
- Biotechnologia (stacjonarne I i II stopnia)
godz.11.00, Aula B-008 (Budynek Biotechnologii, ul. Konstantynów 1)
Skróty oznaczeń budynków
Gmach Główny - GG
Kolegium Jana Pawła II - C
Centrum Transferu Wiedzy - CTW
Collegium Norwidianum - CN
Collegium Iuridicum - CI
Budynek Biotechnologii - B
Budynek dydaktyczny przy ul. Konstantynów 1H- WMP